utorok 13. septembra 2011

Tak trochu neskoro, ale predsa!

Konečne sa mi podarilo dostať úplne prvé fotky z mobilu do PC!!! Spolubývajúca (s ktorou sme bývali asi 2 týždne) mala redukciu na pamäťové karty. Už odišla, a tak je jasné, že na mobil fotiť nebudem, lebo by som to opäť nemala ako dostať do notebooku....
Ha! Som sa pekne dototo, lebo tento formát mi nechce načítať na blog :D Ups - žiadne fotky :D
Už sa iba smejem :)))))))))

sobota 10. septembra 2011

A novinka?

Celý deň sme upratovali a mne hučalo v hlave:

Už ju mám! Som LOMO!

Áno, áno áno!
Mám Dianu Mini a vytešujem saaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

takto vyzerá moje zlatko ;)

Na udobrenie...

Ospravedňnujem sa za moju dlhodobú neprítomnosť a neaktualizovanie...
Na udobrenie ponúkam staronové fotky z Big bash-u (to je také konečné čoro-moro organizované CP), ktorý bol v znamení vzájomnej Lásky, takže Peace a 70. roky :D
Ale! ešte pred tým pár obrázkov s našou milovanou Scarlet (Juditkina kolegyňa, ktorá je úžasný človek a obom nám prirástla k srdcu), ktorá sa už túla po Amerike a nemusí nosiť "slušivú" uniformu ;)

 Scarlet má čerstvo nalakované nechty a poctivo do seba tlačíme Dorotkin melón - musí sa zjesť ešte dnes, lebo chladničku nemáme...
 Judy melón neje, za to má novú peňaženku ;) (aj ja mám, ale to tu nie je podstatné :D)
 my tri z Ameriko-Číno-Slovenska

Teraz už začínajú fotky z Big Bash, kde sme mali zadarmo zmrzku, praclíky, nejakú vec, čo vyzerala ako hotdog a perlivé "poklady" :D
 zľava: Dorka, Carla, Alejandra, Judy
a končíme opäť so Scarlet :D
*

sobota 20. augusta 2011

Úplne, že Naj deň v Sandusky (zatiaľ...)

Najprv sme sa autobusom odviezli do "downtown". Sandusky je krásne malé mestečko. Stvorené - podľa mňa - na jeho brázdenie bicyklom, ale tu ho nikto nepoužíva :/ Keďže je to prístavné mesto, všade sú majáky - veľké, malé, ozdobné,...


 naša cieľová destinácia - KNIŽNICA!
miniparčík v minimeste a normálna fontána :D

áno, áno - vysiace semafóry a zástavy úplne všade

Judy, knihy a káááva!
Dorka, knihy a káva (moja je väčšia ;) a už sa teším na ďalšiu - Boh žehnaj automatom na kávu s veľkými pohármi)

keby ste nevideli na písmenká, tak je tam napísané: Christmas comes everyday in in our shop. Áno a vonku je cca 90° F :D Funny
Kto?! Kto, kto! Sa bojí Virginie Woolfovej?
my nie! :D
moja knižničná kartička - nádherná, úžasná, dokonalá, hry a žlté!!! poznámkové bloky! No komu je krajšie ako mne? :D

Tu už sa dostávame k večeru - Mali sme Crew Night a takto vyzerajú moji kolegovia (bohužiaľ nemám na fotkách všetkých :/) Všetci sme červeno-hnedý s opálenými okuliarmi na ksichte :D
Zľava: Beth, Al, Sebastian, Markéta, Ja, Sam, Filip, Chai-Wei, Radu, Vadim
Leslie, Janice, Joyce, Flora, Becky, Mihai
EE Ling, Angela, Chai-Wei, Alexandar, Karolina
Kristen, Jessica, Felicia, Retha, Howard, Shelby

utorok 16. augusta 2011

taký bežný deň :)

Step back. You can get in now. Cross your legs, please. Cross your legs. Cross your legs. Cross Your Legs! CROSS!  YOUR!  LEGS!  Thank you. Hold onto handles. Hold onto handles. Hold - on - to - handles! Thank you.


Lay on your back please, cross your legs and hands behind your head. You can go now.        Laay! Doown!

Okrem toho ešte Watch-ujem vodu a tak :)
a presne presne takú mám :D

štvrtok 4. augusta 2011

cesta do Ryan´s

Konečne sa mi podarilo presunúť videá a fotky, takže môžte vidieť výsledok :)
Toto video ukazuje, ako sa "chodí" do amerických cestách. Našou cieľovou destináciou bola reštaurácia Ryan´s, kde môžeš jesť, až kým nepraskneš :D Nečakali sme také bojové podmienky... 


ešte máme jednu perlu, ale tá musí počkať, lebo som vonku a je mi zima - áno zima :/ :D a žerú ma komáre!!!

už je to tu! tadáá 



a pár čerešničiek na koniec ;) *

 Juditka a jej milované Borders (kníhkupectvo)
 jedlo...
 áno, to som ja a smejem sa...
 naše špinavé a uchodené (v mojom prípade až do mäska) fety
čo dodať... :D

sobota 30. júla 2011

Videjááá :D

dúfam, že to pôjde :)
prosím pekne toto je video z našej izby

UPOZORŇUJEM!!! v nasledujúcom príspevku sa vyskytujú nevhodné výrazy pre nižšie ročníky, poraďte sa s rodičom o ich zhliadnutí (Anika ;))
pre vysvetlenie, toto je natáčané po tom, čo sme sa veľmi veľmi výdatne najedli, takže sme trochu fizzy :D
videá z nášho úžasného výletu za týmto dobrodružstvom máme tiež, ale ja som ich prezieravo zabudla stiahnuť, takže neskôr...

tak chodíme každé ráno do práce :)

myslím,že k tomu koment netreba...

juchúúú juchúú, vrátila som sa do detstva :D
bolo to super :)

pondelok 25. júla 2011

S M I L E *

užite si túto fajnotku so mnou :)
ÚSMEV! :D

prvá výplata a dážď :D

 na tejto fotke môžete vidieť časť môjho sexi outfitu a prvý ŠEK! :D
(na daniach som odovzdala 76 dolárov!!! :/)
áno, takto vyzeral deň, keď som volala, či musím ísť do práce, keď je takto a odpovedali mi, že áno
po hodine sa to ukľudnilo, ale aj tak boli mraky, ale to nikomu nezabránilo, aby sa nešiel smažiť a čľapkať, tak sme pracovali - síce sme dvakrát zatvorili atrakcie kvôli opätovnému dažďu, ale aj tak tam ľudia ostali...

štvrtok 21. júla 2011

goodbye New York... Hello Cedar!

 to malé zelené pod drôtom je Socha Slobody :D

 hasiči všade, lebo bude ohňostroj na Deň nezávislosti :)
 aj polícia sa pridala...



 veštica!
 z tejto brány sme odchádzali a na vrchnom podlaží boli vojaci so samopaľmi a vyzerali ako figuríny, takže som na nich civela a keď sa pohli mi, došlo mi, že do prdky... :D
Tradááá! Naša izba a silná Juditka. To gesto robí preto, lebo po troch presťahovaniach sme konečne mali izbu, ktorá bola aj čistá :D
 tu s nami prichádza bus
 bočný vchod
 autíčka
 lanovka cez park - nech vidíte, kde ste

 Wind seeker
 pláž...
 "ruský" kolotoč
 z ľava: Wind seeker; neviem jak sa to volá; koľesko
 zabudla som otočiť....
 pohľad relatívne z hora


 to v diaľke na druhom brehu, ktorý nie je vidno je Kanada


 podniková "grilovačka" doniesli urobené jedlo a naložili toľko, že... ale bolo to dobré :)
 áno, aj Judy sa napchávala, nie len ja ;)
(to čo vidíte sú macaroni & cheese, polka kuraťa - im sa tu nechce porcovať, proste vám dajú polovicu sliepky a melón - vitamíny sú dôležité)
 už sme tam boli :D ááá! Judy to prežila :D
 takto bývame, len si ešte domyslite ďalších 5 - 6 budov
 tu chodíme na internet
 vidíte v praxi
 napravo moji kolegovia lajfgardi

 Bože, požehnaj Ameriku za ich instantné jedlo a jedlo pripraviteľné v mikrovlnke, lebo to je to jediné, čo máme k dispozícii. Aj vodu na kávu ohrievam v mikrovlnke :D Pod týmto slovom sa v tomto kraji skrýva pojem kuchyňa :)
(to je spoločná polička)
 spoločná kopa
a my dve šalené :D