dúfam, že to pôjde :)
prosím pekne toto je video z našej izbyUPOZORŇUJEM!!! v nasledujúcom príspevku sa vyskytujú nevhodné výrazy pre nižšie ročníky, poraďte sa s rodičom o ich zhliadnutí (Anika ;))
pre vysvetlenie, toto je natáčané po tom, čo sme sa veľmi veľmi výdatne najedli, takže sme trochu fizzy :D
videá z nášho úžasného výletu za týmto dobrodružstvom máme tiež, ale ja som ich prezieravo zabudla stiahnuť, takže neskôr...
tak chodíme každé ráno do práce :)
myslím,že k tomu koment netreba...
juchúúú juchúú, vrátila som sa do detstva :D
bolo to super :)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára