sobota 30. júla 2011

Videjááá :D

dúfam, že to pôjde :)
prosím pekne toto je video z našej izby

UPOZORŇUJEM!!! v nasledujúcom príspevku sa vyskytujú nevhodné výrazy pre nižšie ročníky, poraďte sa s rodičom o ich zhliadnutí (Anika ;))
pre vysvetlenie, toto je natáčané po tom, čo sme sa veľmi veľmi výdatne najedli, takže sme trochu fizzy :D
videá z nášho úžasného výletu za týmto dobrodružstvom máme tiež, ale ja som ich prezieravo zabudla stiahnuť, takže neskôr...

tak chodíme každé ráno do práce :)

myslím,že k tomu koment netreba...

juchúúú juchúú, vrátila som sa do detstva :D
bolo to super :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára