Iba maličké info, fotky a popisky neskôr :D
Lifeguardujem, zatiaľ iba pri tobogánoch, pretože nemám výcvik. Ten začínam v pondelok, tak držte paľce :D Ako by som to povedala, ľudia sú všade rovnako blbí... iba vo väčších veľkostiach, myslím oveľa väčších veľkostiach, ako oveľa oveľa väčších... Mám pocit, že tu neexistuje nič medzi. Buď vyzeráte ako človek alebo ako veľké váľajúce sa zvieratko v ľudskom tele a oblečení.
Moje opálenie je také intenzívne, že mám na sebe jasne viditeľné plavky a kraťasy aj bez plaviek a kraťasov... :)))
Môj nos už odmŕza z klímy (tí ľudia nemajú žiadnu prirodzenú termoreguláciu a preto to tu fučí všade - jak u debilov :D), tak idem.
See Ya! *
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára