pohľad z ESB
Chrysler buildind za fogom (fog - hmla)
vrch ESB
no a to v tej hmle čo nie je vidno je Socha Slobody :D (keby ste hľadali, tak na tmavom fľaku taký malý oný dohora)
:D
Brooklyn bridge
diera...
a už tlačíme do hlavy :D naše posledné teplé normálne jedlo
:D :D :D
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára