utorok 12. júla 2011

NY update :D

no ta ešte pokukajte, čo sme vo Veľkom jablku zažili :D 
 pohľad z ESB

 Chrysler buildind za fogom (fog - hmla)



 vrch ESB
 no a to v tej hmle čo nie je vidno je Socha Slobody :D (keby ste hľadali, tak na tmavom fľaku taký malý oný dohora)




 :D


Brooklyn bridge
 diera...
 a už tlačíme do hlavy :D naše posledné teplé normálne jedlo
:D :D :D

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára