Ha! Takže sme tu, prežili sme všetky lety :)
Letisko Budapešť - trochu bojovka na začiatku, kým sme našli to správne, lebo prečo by mali cesty označovať značkami... Ale našli sme. Kufor som 5-krát zvážila, kým som ho definitívne zabalila do fólie a potom už iba čakanie a čakanie. Letisko je nádherné, duty free zóna veľmi lákavá, ale odleteli sme :D Let bol pohodový, žiadne stresy, akurát mi nebolo všetko jedno, keď išli na obrazovkách všetky inštrukcie v prípade nehody :/
London! Ešte raz prejsť všetkými kontrolami (nie naposledy) a prvé vzrúšo, keď nám milý tmavý ujo povedal, ak nám nedáte adresu, kde zostávate prvé dva dni, nemôžete ísť do lietadla. Nebolo mi všetko jedno... Ale! sms s adresou došla včas, a tak sme úspešne dostali boarding pas a čakali dve hodiny na lietadlo. To už bolo asi 5-krát väčšie. Pred tým ďalšie kontroly a pripomínanie, že nemáme brať nič od cudzích ľudí. Šesť hodinový let, neustála studená klíma - fuj!!! Celý čas som bola v deke a so sluchátkami v ušiach. Že vraj jedlo v lietadle je zlé - prd! Je super, chutné (je pravda, že sme boli vyhladované... :D), letušky usmievavé. Ani mi neprišlo, že letíme, proste pohodlná cesta, ak vymažem tú klímu, ktorá je tu všade! Vo vlakoch, obchodoch, metre,...
Doleteli sme a s nami asi ďalšie 2 lietadlá, takže si viete predstaviť to množstvo ľudí. Postaviť sa do radu, sú otvorené iba 4, opakujem 4 kabínky na kontrolu papierov, takže sme 2 hodiny prekonávali 100 metrov. Keď sme prišli na rad, len som sa modlila, aby si nás nevybrali na extra kontrolu, kde by som už asi neviem čo. Ksichty znudené, ale to nevadí, lebo si vás ešte raz pre istotu odfotia :D Už, už sme mohli ísť, Ale! ujovi v kabínke došli spinky v strojčeku. Musel odísť, takže čakáme, potom sa dovalí s obyčajnou spinkou na prichytenie, nie tou do spinkovača, lebo tie už došli :D A že Amerika... Jak u nás všetko :D
Teraz modlitba za kufre, aby tam ešte boli, keďže stihli priletieť už ďalšie 3 lietadlá a aj neporušené. Áno! Boli krásne, zabalené, také ako sme ich opustili v Budapešti. Fľašky v nich to tiež prežili :D
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára