štvrtok 21. júla 2011

goodbye New York... Hello Cedar!

 to malé zelené pod drôtom je Socha Slobody :D

 hasiči všade, lebo bude ohňostroj na Deň nezávislosti :)
 aj polícia sa pridala...



 veštica!
 z tejto brány sme odchádzali a na vrchnom podlaží boli vojaci so samopaľmi a vyzerali ako figuríny, takže som na nich civela a keď sa pohli mi, došlo mi, že do prdky... :D
Tradááá! Naša izba a silná Juditka. To gesto robí preto, lebo po troch presťahovaniach sme konečne mali izbu, ktorá bola aj čistá :D
 tu s nami prichádza bus
 bočný vchod
 autíčka
 lanovka cez park - nech vidíte, kde ste

 Wind seeker
 pláž...
 "ruský" kolotoč
 z ľava: Wind seeker; neviem jak sa to volá; koľesko
 zabudla som otočiť....
 pohľad relatívne z hora


 to v diaľke na druhom brehu, ktorý nie je vidno je Kanada


 podniková "grilovačka" doniesli urobené jedlo a naložili toľko, že... ale bolo to dobré :)
 áno, aj Judy sa napchávala, nie len ja ;)
(to čo vidíte sú macaroni & cheese, polka kuraťa - im sa tu nechce porcovať, proste vám dajú polovicu sliepky a melón - vitamíny sú dôležité)
 už sme tam boli :D ááá! Judy to prežila :D
 takto bývame, len si ešte domyslite ďalších 5 - 6 budov
 tu chodíme na internet
 vidíte v praxi
 napravo moji kolegovia lajfgardi

 Bože, požehnaj Ameriku za ich instantné jedlo a jedlo pripraviteľné v mikrovlnke, lebo to je to jediné, čo máme k dispozícii. Aj vodu na kávu ohrievam v mikrovlnke :D Pod týmto slovom sa v tomto kraji skrýva pojem kuchyňa :)
(to je spoločná polička)
 spoločná kopa
a my dve šalené :D

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára