sobota 30. júla 2011

Videjááá :D

dúfam, že to pôjde :)
prosím pekne toto je video z našej izby

UPOZORŇUJEM!!! v nasledujúcom príspevku sa vyskytujú nevhodné výrazy pre nižšie ročníky, poraďte sa s rodičom o ich zhliadnutí (Anika ;))
pre vysvetlenie, toto je natáčané po tom, čo sme sa veľmi veľmi výdatne najedli, takže sme trochu fizzy :D
videá z nášho úžasného výletu za týmto dobrodružstvom máme tiež, ale ja som ich prezieravo zabudla stiahnuť, takže neskôr...

tak chodíme každé ráno do práce :)

myslím,že k tomu koment netreba...

juchúúú juchúú, vrátila som sa do detstva :D
bolo to super :)

pondelok 25. júla 2011

S M I L E *

užite si túto fajnotku so mnou :)
ÚSMEV! :D

prvá výplata a dážď :D

 na tejto fotke môžete vidieť časť môjho sexi outfitu a prvý ŠEK! :D
(na daniach som odovzdala 76 dolárov!!! :/)
áno, takto vyzeral deň, keď som volala, či musím ísť do práce, keď je takto a odpovedali mi, že áno
po hodine sa to ukľudnilo, ale aj tak boli mraky, ale to nikomu nezabránilo, aby sa nešiel smažiť a čľapkať, tak sme pracovali - síce sme dvakrát zatvorili atrakcie kvôli opätovnému dažďu, ale aj tak tam ľudia ostali...

štvrtok 21. júla 2011

goodbye New York... Hello Cedar!

 to malé zelené pod drôtom je Socha Slobody :D

 hasiči všade, lebo bude ohňostroj na Deň nezávislosti :)
 aj polícia sa pridala...



 veštica!
 z tejto brány sme odchádzali a na vrchnom podlaží boli vojaci so samopaľmi a vyzerali ako figuríny, takže som na nich civela a keď sa pohli mi, došlo mi, že do prdky... :D
Tradááá! Naša izba a silná Juditka. To gesto robí preto, lebo po troch presťahovaniach sme konečne mali izbu, ktorá bola aj čistá :D
 tu s nami prichádza bus
 bočný vchod
 autíčka
 lanovka cez park - nech vidíte, kde ste

 Wind seeker
 pláž...
 "ruský" kolotoč
 z ľava: Wind seeker; neviem jak sa to volá; koľesko
 zabudla som otočiť....
 pohľad relatívne z hora


 to v diaľke na druhom brehu, ktorý nie je vidno je Kanada


 podniková "grilovačka" doniesli urobené jedlo a naložili toľko, že... ale bolo to dobré :)
 áno, aj Judy sa napchávala, nie len ja ;)
(to čo vidíte sú macaroni & cheese, polka kuraťa - im sa tu nechce porcovať, proste vám dajú polovicu sliepky a melón - vitamíny sú dôležité)
 už sme tam boli :D ááá! Judy to prežila :D
 takto bývame, len si ešte domyslite ďalších 5 - 6 budov
 tu chodíme na internet
 vidíte v praxi
 napravo moji kolegovia lajfgardi

 Bože, požehnaj Ameriku za ich instantné jedlo a jedlo pripraviteľné v mikrovlnke, lebo to je to jediné, čo máme k dispozícii. Aj vodu na kávu ohrievam v mikrovlnke :D Pod týmto slovom sa v tomto kraji skrýva pojem kuchyňa :)
(to je spoločná polička)
 spoločná kopa
a my dve šalené :D

sobota 16. júla 2011

tak trošku...

Iba maličké info, fotky a popisky neskôr :D
Lifeguardujem, zatiaľ iba pri tobogánoch, pretože nemám výcvik. Ten začínam v pondelok, tak držte paľce :D Ako by som to povedala, ľudia sú všade rovnako blbí... iba vo väčších veľkostiach, myslím oveľa väčších veľkostiach, ako oveľa oveľa väčších... Mám pocit, že tu neexistuje nič medzi. Buď vyzeráte ako človek alebo ako veľké váľajúce sa zvieratko v ľudskom tele a oblečení.
Moje opálenie je také intenzívne, že mám na sebe jasne viditeľné plavky a kraťasy aj bez plaviek a kraťasov... :)))
Môj nos už odmŕza z klímy (tí ľudia nemajú žiadnu prirodzenú termoreguláciu a preto to tu fučí všade - jak u debilov :D), tak idem.
See Ya! *

utorok 12. júla 2011

NY update :D

no ta ešte pokukajte, čo sme vo Veľkom jablku zažili :D 
 pohľad z ESB

 Chrysler buildind za fogom (fog - hmla)



 vrch ESB
 no a to v tej hmle čo nie je vidno je Socha Slobody :D (keby ste hľadali, tak na tmavom fľaku taký malý oný dohora)




 :D


Brooklyn bridge
 diera...
 a už tlačíme do hlavy :D naše posledné teplé normálne jedlo
:D :D :D