to malé zelené pod drôtom je Socha Slobody :D
hasiči všade, lebo bude ohňostroj na Deň nezávislosti :)
aj polícia sa pridala...
veštica!
z tejto brány sme odchádzali a na vrchnom podlaží boli vojaci so samopaľmi a vyzerali ako figuríny, takže som na nich civela a keď sa pohli mi, došlo mi, že do prdky... :D
Tradááá! Naša izba a silná Juditka. To gesto robí preto, lebo po troch presťahovaniach sme konečne mali izbu, ktorá bola aj čistá :D
tu s nami prichádza bus
bočný vchod
autíčka
lanovka cez park - nech vidíte, kde ste
Wind seeker
pláž...
"ruský" kolotoč
z ľava: Wind seeker; neviem jak sa to volá; koľesko
zabudla som otočiť....
pohľad relatívne z hora
to v diaľke na druhom brehu, ktorý nie je vidno je Kanada
podniková "grilovačka" doniesli urobené jedlo a naložili toľko, že... ale bolo to dobré :)
áno, aj Judy sa napchávala, nie len ja ;)
(to čo vidíte sú macaroni & cheese, polka kuraťa - im sa tu nechce porcovať, proste vám dajú polovicu sliepky a melón - vitamíny sú dôležité)
už sme tam boli :D ááá! Judy to prežila :D
takto bývame, len si ešte domyslite ďalších 5 - 6 budov
tu chodíme na internet
vidíte v praxi
napravo moji kolegovia lajfgardi
Bože, požehnaj Ameriku za ich instantné jedlo a jedlo pripraviteľné v mikrovlnke, lebo to je to jediné, čo máme k dispozícii. Aj vodu na kávu ohrievam v mikrovlnke :D Pod týmto slovom sa v tomto kraji skrýva pojem kuchyňa :)
(to je spoločná polička)
spoločná kopa
a my dve šalené :D