utorok 13. septembra 2011

Tak trochu neskoro, ale predsa!

Konečne sa mi podarilo dostať úplne prvé fotky z mobilu do PC!!! Spolubývajúca (s ktorou sme bývali asi 2 týždne) mala redukciu na pamäťové karty. Už odišla, a tak je jasné, že na mobil fotiť nebudem, lebo by som to opäť nemala ako dostať do notebooku....
Ha! Som sa pekne dototo, lebo tento formát mi nechce načítať na blog :D Ups - žiadne fotky :D
Už sa iba smejem :)))))))))

sobota 10. septembra 2011

A novinka?

Celý deň sme upratovali a mne hučalo v hlave:

Už ju mám! Som LOMO!

Áno, áno áno!
Mám Dianu Mini a vytešujem saaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

takto vyzerá moje zlatko ;)

Na udobrenie...

Ospravedňnujem sa za moju dlhodobú neprítomnosť a neaktualizovanie...
Na udobrenie ponúkam staronové fotky z Big bash-u (to je také konečné čoro-moro organizované CP), ktorý bol v znamení vzájomnej Lásky, takže Peace a 70. roky :D
Ale! ešte pred tým pár obrázkov s našou milovanou Scarlet (Juditkina kolegyňa, ktorá je úžasný človek a obom nám prirástla k srdcu), ktorá sa už túla po Amerike a nemusí nosiť "slušivú" uniformu ;)

 Scarlet má čerstvo nalakované nechty a poctivo do seba tlačíme Dorotkin melón - musí sa zjesť ešte dnes, lebo chladničku nemáme...
 Judy melón neje, za to má novú peňaženku ;) (aj ja mám, ale to tu nie je podstatné :D)
 my tri z Ameriko-Číno-Slovenska

Teraz už začínajú fotky z Big Bash, kde sme mali zadarmo zmrzku, praclíky, nejakú vec, čo vyzerala ako hotdog a perlivé "poklady" :D
 zľava: Dorka, Carla, Alejandra, Judy
a končíme opäť so Scarlet :D
*

sobota 20. augusta 2011

Úplne, že Naj deň v Sandusky (zatiaľ...)

Najprv sme sa autobusom odviezli do "downtown". Sandusky je krásne malé mestečko. Stvorené - podľa mňa - na jeho brázdenie bicyklom, ale tu ho nikto nepoužíva :/ Keďže je to prístavné mesto, všade sú majáky - veľké, malé, ozdobné,...


 naša cieľová destinácia - KNIŽNICA!
miniparčík v minimeste a normálna fontána :D

áno, áno - vysiace semafóry a zástavy úplne všade

Judy, knihy a káááva!
Dorka, knihy a káva (moja je väčšia ;) a už sa teším na ďalšiu - Boh žehnaj automatom na kávu s veľkými pohármi)

keby ste nevideli na písmenká, tak je tam napísané: Christmas comes everyday in in our shop. Áno a vonku je cca 90° F :D Funny
Kto?! Kto, kto! Sa bojí Virginie Woolfovej?
my nie! :D
moja knižničná kartička - nádherná, úžasná, dokonalá, hry a žlté!!! poznámkové bloky! No komu je krajšie ako mne? :D

Tu už sa dostávame k večeru - Mali sme Crew Night a takto vyzerajú moji kolegovia (bohužiaľ nemám na fotkách všetkých :/) Všetci sme červeno-hnedý s opálenými okuliarmi na ksichte :D
Zľava: Beth, Al, Sebastian, Markéta, Ja, Sam, Filip, Chai-Wei, Radu, Vadim
Leslie, Janice, Joyce, Flora, Becky, Mihai
EE Ling, Angela, Chai-Wei, Alexandar, Karolina
Kristen, Jessica, Felicia, Retha, Howard, Shelby

utorok 16. augusta 2011

taký bežný deň :)

Step back. You can get in now. Cross your legs, please. Cross your legs. Cross your legs. Cross Your Legs! CROSS!  YOUR!  LEGS!  Thank you. Hold onto handles. Hold onto handles. Hold - on - to - handles! Thank you.


Lay on your back please, cross your legs and hands behind your head. You can go now.        Laay! Doown!

Okrem toho ešte Watch-ujem vodu a tak :)
a presne presne takú mám :D

štvrtok 4. augusta 2011

cesta do Ryan´s

Konečne sa mi podarilo presunúť videá a fotky, takže môžte vidieť výsledok :)
Toto video ukazuje, ako sa "chodí" do amerických cestách. Našou cieľovou destináciou bola reštaurácia Ryan´s, kde môžeš jesť, až kým nepraskneš :D Nečakali sme také bojové podmienky... 


ešte máme jednu perlu, ale tá musí počkať, lebo som vonku a je mi zima - áno zima :/ :D a žerú ma komáre!!!

už je to tu! tadáá 



a pár čerešničiek na koniec ;) *

 Juditka a jej milované Borders (kníhkupectvo)
 jedlo...
 áno, to som ja a smejem sa...
 naše špinavé a uchodené (v mojom prípade až do mäska) fety
čo dodať... :D