Amerikan Edvenčr
sobota 10. septembra 2011
Už ju mám! Som LOMO!
Áno, áno áno!
Mám Dianu Mini a vytešujem saaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
takto vyzerá moje zlatko ;)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára