utorok 13. septembra 2011

Tak trochu neskoro, ale predsa!

Konečne sa mi podarilo dostať úplne prvé fotky z mobilu do PC!!! Spolubývajúca (s ktorou sme bývali asi 2 týždne) mala redukciu na pamäťové karty. Už odišla, a tak je jasné, že na mobil fotiť nebudem, lebo by som to opäť nemala ako dostať do notebooku....
Ha! Som sa pekne dototo, lebo tento formát mi nechce načítať na blog :D Ups - žiadne fotky :D
Už sa iba smejem :)))))))))

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára