Ospravedňnujem sa za moju dlhodobú neprítomnosť a neaktualizovanie...
Na udobrenie ponúkam staronové fotky z Big bash-u (to je také konečné čoro-moro organizované CP), ktorý bol v znamení vzájomnej Lásky, takže Peace a 70. roky :D
Ale! ešte pred tým pár obrázkov s našou milovanou Scarlet (Juditkina kolegyňa, ktorá je úžasný človek a obom nám prirástla k srdcu), ktorá sa už túla po Amerike a nemusí nosiť "slušivú" uniformu ;)
Scarlet má čerstvo nalakované nechty a poctivo do seba tlačíme Dorotkin melón - musí sa zjesť ešte dnes, lebo chladničku nemáme...
Judy melón neje, za to má novú peňaženku ;) (aj ja mám, ale to tu nie je podstatné :D)
my tri z Ameriko-Číno-Slovenska
Teraz už začínajú fotky z Big Bash, kde sme mali zadarmo zmrzku, praclíky, nejakú vec, čo vyzerala ako hotdog a perlivé "poklady" :D
zľava: Dorka, Carla, Alejandra, Judy
a končíme opäť so Scarlet :D
*
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára