sobota 20. augusta 2011

Úplne, že Naj deň v Sandusky (zatiaľ...)

Najprv sme sa autobusom odviezli do "downtown". Sandusky je krásne malé mestečko. Stvorené - podľa mňa - na jeho brázdenie bicyklom, ale tu ho nikto nepoužíva :/ Keďže je to prístavné mesto, všade sú majáky - veľké, malé, ozdobné,...


 naša cieľová destinácia - KNIŽNICA!
miniparčík v minimeste a normálna fontána :D

áno, áno - vysiace semafóry a zástavy úplne všade

Judy, knihy a káááva!
Dorka, knihy a káva (moja je väčšia ;) a už sa teším na ďalšiu - Boh žehnaj automatom na kávu s veľkými pohármi)

keby ste nevideli na písmenká, tak je tam napísané: Christmas comes everyday in in our shop. Áno a vonku je cca 90° F :D Funny
Kto?! Kto, kto! Sa bojí Virginie Woolfovej?
my nie! :D
moja knižničná kartička - nádherná, úžasná, dokonalá, hry a žlté!!! poznámkové bloky! No komu je krajšie ako mne? :D

Tu už sa dostávame k večeru - Mali sme Crew Night a takto vyzerajú moji kolegovia (bohužiaľ nemám na fotkách všetkých :/) Všetci sme červeno-hnedý s opálenými okuliarmi na ksichte :D
Zľava: Beth, Al, Sebastian, Markéta, Ja, Sam, Filip, Chai-Wei, Radu, Vadim
Leslie, Janice, Joyce, Flora, Becky, Mihai
EE Ling, Angela, Chai-Wei, Alexandar, Karolina
Kristen, Jessica, Felicia, Retha, Howard, Shelby

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára