Toto video ukazuje, ako sa "chodí" do amerických cestách. Našou cieľovou destináciou bola reštaurácia Ryan´s, kde môžeš jesť, až kým nepraskneš :D Nečakali sme také bojové podmienky...
ešte máme jednu perlu, ale tá musí počkať, lebo som vonku a je mi zima - áno zima :/ :D a žerú ma komáre!!!
už je to tu! tadáá
a pár čerešničiek na koniec ;) *
jedlo...
áno, to som ja a smejem sa...
naše špinavé a uchodené (v mojom prípade až do mäska) fety
čo dodať... :D
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára