pondelok 4. júla 2011

NEW YORK!

Deň sa začal dažďom, ale my sa nevzdávame :D Raňajky v Dunkin´ Donuts a hurá na vlak! (Bývame v New Jersey) Celý deň bolo trošičku pod mrakom a sem-tam kvapka, ale nevadí. Bolo to príjemnejšie, aspoň nebolo všade mega ľudí. Juch!

ranná cesta za Dunkin´ Donuts

už sa napchávame na stanici pred cestou do New Yorku :D
ja a Julia v Path :)
World Trade Center - in progress

momentka

no Mary Poppins - skoro jak v Brne :D




momentka number two
pravé american hot dogs (ktoré nie je vidno :D)
šmolkovia :)
že im to spolu pristane :)
Oh Johnny, I think I love you...
oni majú vo vnútri kolotoč!!!!

áno, ten kolotoč :D

lightsaber čo nesvieti :D
Harry... I will be there, I promise

trochu toho divadla :D
hamky mňamky
áno, takto sa je v New Yorku

počkať, prečo lepím? ah :)

Jackie Kennedy  high school


červené schody :D

to sme na tej obrovskej obrazovke na ulici :D
tam, presne tam
aspoň takto :) inak, je to prťa malá :D

Empire State building

schody z 80. poschodia na 86. :D















2 komentáre:

  1. Milá Dorka,
    všetko, čo tu vidím a čítam, je super sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Len tak ďalej, užívajte si, koľko to len pôjde a ja sa teším na ďalšie fotečky a pokecy a informácie spoza mláky! Trimce še :*:*:*

    Luc Z.

    OdpovedaťOdstrániť